Trénování fotbalu

Věříme v propracovaný a léty ověřený systém trénování, kterým je Coerver Coaching. Tento ucelený systém trénování je využíván největšími fotbalovými kluby světa. Rozvíjí nejen individuální schopnosti hráč, ale zaměřuje se i na dovednosti při kombinační hře čtyř až pěti hráčů. 

 

Radost z trénování nových dovedností a touha dětí po svém zlepšování, je pro nás při trénování nejdůležitějším faktorem.

Doplňkově k fotbalu

Doplňkovými sporty pro fotbalisty jsou kondiční atletika, gymnastika, míčové hry a plavání.

Atletická průprava je pro fotbalisty velmi důležitou součástí tréninku. Správná technika běhu a obratnost jsou klíčovými dovednostmi.

Trénování gymnastiky by mělo zajistit komplexní rozvoj svalového korzetu sportovců, především pak u fotbalistů, kteří v tréninku primárně zatěžují spodní část těla. 

Plavání je pro sportovce důležité z hlediska rehabilitace, relaxace a kompenzace tréninkové zátěže. 

Fotbal je nejpopulárnějším sportem na světě. Hraje se v mnoha podobách a přináší krásné chvíle napětí, radosti a očekávání hráčům i fanouškům. Je sportem, pro který není potřeba mít drahé sportovní vybavení a proto je snadné ho hrát jen tak pro radost.

  • Grey Facebook Icon

Facebook

staň se naším fanouškem

© 2017 Sportovní akademie Kladno. Všechna práva vyhrazena.

Cíl

Vychovat slušného, pracovitého a poctivého člověka. Ze sportovního hlediska pak kvalitního fotbalistu, vybaveného všemi atributy, kterými jsou: dovednosti, rychlost, síla, cit pro hru a chování (respekt, fair-play atd.).